Galerie- Naše stroje
11 roků 2 měsíců zpět #19
od radanov
Odpověděl radanov pro téma Galerie- Naše stroje
Taky pridavam drobecka.Neni to sice Explorer ale jezdi se na tom fajn
Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.
11 roků 1 měsíc zpět #20
od jiri1170
Odpověděl jiri1170 pro téma Galerie- Naše stroje
Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.
11 roků 1 den zpět - 10 roků 1 den zpět #21
od Zeli 1
Odpověděl Zeli 1 pro téma Galerie- Naše stroje
Ahoj Všem,taky bych se rád pochlubil motorkou.
Poslední změna: 10 roků 1 den zpět uživatelem Zeli 1.
Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.
Méně
Více
- Příspěvky: 8
10 roků 11 měsíců zpět - 10 roků 11 měsíců zpět #22
od Michal86_cz
Odpověděl Michal86_cz pro téma Galerie- Naše stroje
Zdravím,tak přidávám svého Tigra 800 XC:
- nastavitelné plégo GIVI
- padací rám SW Motech
- centrální stojan SW Motech
- navigace Garmin
- zadní a boční kufry KAPPA GARDA
- plánuji jiné blastry a vyhřívání řidítek
Máme spolu najeto cca 27 tis. km, 3 velké výlety do Rakouska a Slovinska.
- nastavitelné plégo GIVI
- padací rám SW Motech
- centrální stojan SW Motech
- navigace Garmin
- zadní a boční kufry KAPPA GARDA
- plánuji jiné blastry a vyhřívání řidítek
Máme spolu najeto cca 27 tis. km, 3 velké výlety do Rakouska a Slovinska.
Poslední změna: 10 roků 11 měsíců zpět uživatelem Michal86_cz.
Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.
10 roků 10 měsíců zpět #23
od boucek69
Odpověděl boucek69 pro téma Galerie- Naše stroje
Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.
10 roků 7 měsíců zpět - 10 roků 7 měsíců zpět #24
od boucek69
Odpověděl boucek69 pro téma Galerie- Naše stroje
vyší plexi
Poslední změna: 10 roků 7 měsíců zpět uživatelem boucek69.
Je třeba Přihlásit se nebo Vytvořit účet abyste mohli odpovědět na toto téma.
Nejnovější inzeráty
Nedávné příspěvky
- Nejsou žádné příspěvky k zobrazení.


